Dodaj stronę - Katalog stron - skatalogujemy twoją stronę.


Kategoria: Zdrowie

Obsługa cudzoziemców-Świadczymy usługi dotyczące formalności związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Kompleksowe doradztwo dla cudzoziemców przebywających w Polsce oraz dla firm zatrudniających cudzoziemców.

http://www.legalizacjapobytuipracy.pl/Przewóz zwierząt domowych Wielka Brytania, UK, Węgry, WłochyTransport psów/kotów do Anglii oraz europy. Posiadamy wykwalifikowaną załogę. Nasze auta dostosowane są do przewozu psów i kotów. Posiadamy licencję na transport zwierząt. Podczas drogi kompleksowy dozór, przerwy na podanie picia i jedzenia a także spacerki. Dopasowane transporterki, dla maluchów/kotów posiadamy podkłady. Solidne i szybkie przewozy do UK.

http://przewozpsow.plWeterynarz Bydgoszcz, Osiedle leśneProfilaktyka i leczenie zwierząt towarzyszących, zabiegi chirurgiczne, na miejscu badanie USG, echo serca, badania krwi, pomiar ciśnienia krwi, paszporty dla zwierząt, czipowanie.

http://ipiesikot.bydgoszcz.pl/Psi salon fryzjerski BydgoszczZnakomity salon pielęgnacji psów Bydgoszcz to Yorkie Saloon. Sprawimy, że Twój czworonożny przyjaciel będzie znakomity i pięknie wyglądał. Warto do nas zajrzeć i skontaktować się w celu poznania naszych cen i rodzaju naszych usług. Oferujemy sprawdzone usługi oraz dobre ceny naszych usług. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu rezerwacji miejsca w naszym salonie dla psów.

http://yorkie-saloon.pl