Kategoria: Sprzątanie

od 1 do 8 z 8

TETON clean Sp. z o. o. Sp. k.Budynki wykorzystywane przez firmy z branży przemysłowej i spożywczej muszą być eksploatowane w sposób ekonomiczny i bezpieczny, na co w dużym w stopniu wpływa utrzymywanie wysokiego standardu higieniczno-sanitarnego. Szeroki zakres usług w tym zakresie posiada firma TETON Clean. Jej pracownicy podejmują się różnych zadań, włącznie ze standardowym oczyszczaniem i dezynfekcją obiek

http://tetonclean.pl/Euro-Cleanex profesjonalne Sprzątanie KrakówSzukasz profesjonalnej firmy do sprzątania?

To świetnie! Euro-Cleanex Sprzątanie Kraków to profesjonalna firma zajmująca się porządkami w mieszkaniach, domach, biurach.

Stosujemy sprzęt oraz środki czystości najwyższej jakości oraz renomowanych marek jakich jak Karcher , Tenzi , Cinex itp. dzięki czemu jakość świadczonych przez nas usług znacząco przewyższa konkur

http://www.krakow-sprzatanie.com.pl/Sprzątanie Poznań z Euro-cleanexFirma Euro-Cleanex sprzątanie Poznań świadczy usługi sprzątania od 1999 roku .
Pierwsze usługi sprzątania wykonywaliśmy na terenie Krakowa, z biegiem czasu poszerzyliśmy naszą działalność o kolejne miasta takie jak Warszawa czy Poznań.

Dzięki nabytemu doświadczeniu przez te lata sprzątanie wykonywane przez naszą firmę jest na najwyższym poziomie.

Posiadamy pro

https://www.poznan-sprzatanie.pl/Krakowski Gebäudereinigung - ElmshornLernen Sie unser Unternehmen schon jetzt kennen und erfahren Sie, wie wir arbeiten. Wir sind Ihr professioneller Partner im Norden. Sie treffen uns täglich in Städten, wie Elmshorn, Itzehoe, Pinneberg oder in Dägeling.

https://www.krakowski.bizPro CleanProfesjonalna firma sprzątająca działająca od lat na rynku bydgoskim. Oferujemy szeroki wachlarz usług w tym m.in. sprzątanie biur i firm, sprzątanie obiektów handlowych, czyszczenie dywanów, mycie okien na wysokości, polimeryzację podłóg i wiele innych rozwiązań. Kompleksowe podejście pozwala na zaspokojenie potrzeb w całości przez jedną - naszą firmę Pro Clean. Nadto doradzi

https://clean-pro.com.pl/Opieka nad grobami, sprzątanie grobów GliwiceWszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura w celi zapoznania się z ofertą na wysokiej jakości sprzątanie grobów Gliwice. Nasza głowna specjalizacja to kwiaty ale także Mycie grobów środkami Usuwanie chwastów, śmieci, starych kwiatów i zniczy Sprzątanie terenu wokół grobu Dokumentacja fotograficzna drogą e-mail na życzenie Specjalna aranżacja grobu kwiatami. Skorzysta

http://roza-kwiaty.pl/opieka-nad-grobami/Dezynsekcja odrobaczanie mieszkańCzy nie każdy lubi spokój w swoim mieszkaniu?Zastanów się ,jak zauważasz cicho przemykające robaczki po ścinach .Czy nie czas z nimi walczyć.Pluskwa domowa,karaluchy,prusaki to niechciani lokatorzy.Walcz z nimi. Nie pozwól aby one były panem twojego mieszkania.

http://edddrobak.plClean Way sprzątanie ToruńClean Way dba o Twoją firmę , o Twój dom z największą starannością. Tylko przy systematycznym i dokładnym sprzątaniu możemy poprawić żywotność i wygląd materiałów wykończeniowych m.in. podłóg, dywanów, mebli armatury łazienkowej itp. Chcemy by nasza praca jaką jest sprzątanie przyniosła naszym klientom czyste i zadbane wnętrze.

http://www.cleanway.pl