Kategoria: Radca prawny

od 1 do 10 z 11 »

Adwokat Dariusz KawalecOd czerwca 2010 roku jestem adwokatem Izby Adwokackiej w Katowicach. Z uwagi na moją wcześniejszą drogę zawodową moja Kancelaria specjalizuje się w udzielaniu pomocy prawnej i reprezentacji stron w sprawach karnych i karno-skarbowych (na etapie postępowania przygotowawczego oraz przed Sądem I i II instancji), a także z zakresu prawa karnego wykonawczego, w tym w przedmiocie udzielania

https://adwokatdariuszkawalec.pl/Kancelaria Prawna - BSJPtech - Prawo IT, Ecommerce, StartupyBSJPtech jest działem w ramach kancelarii BSJP, dedykowanym do kompleksowej obsługi prawnej klientów z obszaru nowych technologii, w szczególności klientów z branży IT, e-commerce oraz innowacji.

https://bsjptech.pl/Adwokat dla mężczyzn Gdańsk, Sopot Joanna DaczyńskaAdwokat Joanna Daczyńska specjalizuje się w innowacyjnym reprezentowaniu mężczyzn w sprawach rodzinnych i majątkowych. Kancelaria Adwokacka Joanny Daczyńskiej w Gdańsku.

Kancelaria świadczy innowacyjną pomoc prawną dla mężczyzn z zakresu prawa rodzinnego i majątkowego, w szczególności w sprawach, których przedmiotem jest:

rozwód
podział majątku wspólnego małż

https://adwokatdlamezczyzn.pl/Prawnik Radca Prawny Kancelaria WłocławekRadca prawny oprócz znajomości prawa, w swojej kancelarii prawnej musi dostrzec problem Klienta oraz znaleźć jego rozwiązanie. Sprawy cywilne, administracyjne, gospodarcze czy karne - każde z nich mają swoją specyfikę, a zespół Kancelarii Prawnej Radcy Prawnej Joanny Zielińskiej gwarantuje, że w zależności od charakteru zlecenia zajmie się nim odpowiedni specjalista. Prawnicy wspó

http://jrkancelaria.comPułrół - kancelaria radców prawnychZapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi obszaru działalności kancelarii radcy prawnego i skontaktuj się ze specjalistami. Gwarancja profesjonalnej pomocy prawnej.

https://pulrol.pl/Kancelaria Radcy Prawnego Marcin WalczakZaufaj specjaliście w kwestii prawa. Radca prawny oferuje swoją pomoc w zakresie prawa pracy, nieruchomości, karnym czy cywilnym.

https://www.kancelariadobra.szczecin.pl/Prawnik BydgoszczPrawnicy Arslex - Centrum Prawnicze to kancelaria prawna z Bydgoszczy świadcząca kompleksowe usługi prawne już od 2006 roku. Na początek warto podkreślić, że wyróżnienia nas to że jesteśmy otwarci i uczciwi wobec naszych klientów oraz zapewniamy profesjonalne porady rozwiązując każdy problem prawny.

Służymy naszym klientom jako zaufany doradca w zakresie prawa gospodarcze

https://www.arslex.plKancelaria prawna WarszawaKancelaria prawna Warszawa zaprasza do skorzystania z oferty. Teren działania Kancelarii Prawnej “Wspólnicy” to woj. mazowieckie i inne miasta w Polsce, a zakres jej działalności dotyczy prawa upadłościowego, restrukturyzacji pozasądowej, wycen nieruchomości a takze audytów firm. Doświadczeni doradcy prawni, prawnicy, adwokaci i radcy prawni zapraszają do współpracy zarówno firmy

http://wmkn.plAdwokat w PoznaniuOlga Wawrzynkiewicz - Jabłońska, adwokat w Poznaniu, to specjalista oferujący kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa medycznego i prawa związanego z nieruchomościami. Adwokat w Poznaniu prowadzi Kancelarię obsługującą podmioty gospodarcze i firmy z okolicznych miast na terenie woj. wielkopolskiego.

http://adwokat-wawrzynkiewicz.pl