Dodaj stronę - Katalog stron - skatalogujemy twoją stronę.


Kategoria: Rehabilitacja

Kancelria Młyńska Gdańsk - rozwody, spadek, sprawy karneProfesjonalne usługi prawne na terenie Gdańska i okolicznych miejscowości. Nasza kancelaria adwokacka świadczy szeroki zakres usług prawnych. Zajmujemy się prowadzeniem spraw rozwodowych, karnych, o alimenty, spadek. Pomagamy również w sprawach o uzyskanie odszkodowania, na przykład za wypadek drogowy. Jesteśmy skuteczni w tym, co robimy!

http://www.kancelariamlynska.pl/Kancelaria komornicza komornika w GdyniSzukasz skutecznej pomocy ze strony komornika? Skontaktuj się z komornikiem z Gdyni. Bogata oferta usług prawnych dla każdego, kto znajduje się na granicy z prawem. Zobacz ofertę i umów się na spotkanie.

http://www.komornikdraganik.pl/Kancelaria adwokacka BGB - ŁódźKancelaria prawna świadczy usługi m.in. w zakresie prawa karnego, cywilnego, opiekuńczego i rodzinnego. Zapewnia profesjonalną obronę przed sądem, organami administracyjnymi, a także organami ścigania. Zajmuje się, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawem spadkowym, w szczególności: przyjęcie lub odrzucenie spadku, ogłoszenie testamentu, itp.
Kancelaria świadczy usług

http://kancelariabgb.pl/Adwokat Łódź Adwokat Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk.Adwokat Piotr Sęk świadczy usługi zarówno na rzecz osób indywidualnych jak też i dla podmiotów gospodarczych (przedsiębiorstw). Kancelaria świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną m.in. w zakresie prawa karnego - reprezentacja Klienta w sprawach karnych (obrońca, oskarżyciel posiłkowy, • udział w posiedzeniach aresztowych, udział w przesłuchaniach przed policją oraz prokuratore

http://www.adwokat-sekpiotr.pl/Prawo upadłościowe kancelariaJeśli interesuje cię prawo upadłościowe kancelaria, w której pracują doświadczeni i profesjonalni doradcy restrukturyzacyjni udzieli ci kompleksowej i kompetentnej pomocy w interesującym cię zakresie. Prawo upadłościowe i jego tajniki znamy od podszewki, bo prowadziliśmy już około 60-ciu postępowań upadłościowych, więc możesz nam zaufać.

http://doradcy-restrukturyzacja.pl/Prawo medyczne farmaceutyczne radca prawny adwokat Poznań Łódź prawnikWieloletnie doświadczenie na rynku prawa medycznego i farmaceutycznego w Łodzi i Poznaniu pozwala nam na podejmowanie się najbardziej skomplikowanych spraw z zakresu obsługi prawnej: szpitali, przychodni, placówek medycznych, lekarzy, dentystów, stomatologów, farmaceutów, apteki. Dochodzimy odszkodowania za błąd medyczny szpitala, lekarza, wypadek, złamanie, zarażenia wirusem lub bakte

http://medyczne-prawo.pl/