Kategoria: Kancelaria prawna

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin WalczakZaufaj specjaliście w kwestii prawa. Radca prawny oferuje swoją pomoc w zakresie prawa pracy, nieruchomości, karnym czy cywilnym.

https://www.kancelariadobra.szczecin.pl/Adwokat Karol Dębowski - kancelaria adwokackaUsługi prawne obejmujące różnorodny obszar - od prawa cywilnego i karnego po tematy rodzinne oraz związane z odszkodowaniami. Profesjonalna i rzetelna pomoc jest gwarantowana. Do każdej sprawy adwokat podchodzi w sposób indywidualny.

https://sandomierz-adwokat.pl/Kancelaria Notarialna Smolski Michał – Notariusz TychyZapraszamy do Kancelarii notarialnej, prowadzonej przez Michała Smolskiego, notariusza w Tychach, która jest w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego Tychy Hotelowiec, obok Sądu Rejonowego w Tychach. W budynku przy ulicy Budowlanych 35 znajduje się winda, a w jego pobliżu duży parking. Oferujemy Państwu nowoczesne i profesjonalne podejście do zlecanych czynności. Gwarantujemy profes

http://smolski-notariusz.plAdwokat w PoznaniuOlga Wawrzynkiewicz - Jabłońska, adwokat w Poznaniu, to specjalista oferujący kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa medycznego i prawa związanego z nieruchomościami. Adwokat w Poznaniu prowadzi Kancelarię obsługującą podmioty gospodarcze i firmy z okolicznych miast na terenie woj. wielkopolskiego.

http://adwokat-wawrzynkiewicz.plAdwokat Pytlewski Dąbrowa GórniczaAdwokat S.Pytlewski to prawnik który swoje wieloletnie doświadczenie prawnicze wykorzystuje świadcząc usługi prawne na rzecz swoich klientów. W ten sposób łączy szeroką wiedzę z jej praktycznym wykorzystaniem. Wiedza ta dotyczy takich dziedzin prawa jak : prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo umów, prawo handlowe, prawo karne, prawo pracy. Jednakże świadczone

http://www.adwokatpytlewski.plBiuro rachunkowe GdyniaBiuro rachunkowe Gdynia o nazwie Rakso oferuje kompleksową obsługę księgowo-kadrową dla większych i mniejszych firm. Podatki, prowadzenie ewidencji, ksiąg, rozliczanie podatkowe - poznaj pełną ofertę jaką oferuje biuro rachunkowe Gdynia, Rumia, Wejherowo - zajrzyj na stronę internetową firmy działającej na terenie woj. pomorskiego.

http://www.biuro-rachunkowe.gdynia.plKancelria Młyńska Gdańsk - rozwody, spadek, sprawy karneProfesjonalne usługi prawne na terenie Gdańska i okolicznych miejscowości. Nasza kancelaria adwokacka świadczy szeroki zakres usług prawnych. Zajmujemy się prowadzeniem spraw rozwodowych, karnych, o alimenty, spadek. Pomagamy również w sprawach o uzyskanie odszkodowania, na przykład za wypadek drogowy. Jesteśmy skuteczni w tym, co robimy!

http://www.kancelariamlynska.pl/Prawo medyczne farmaceutyczne radca prawny adwokat Poznań Łódź prawnikWieloletnie doświadczenie na rynku prawa medycznego i farmaceutycznego w Łodzi i Poznaniu pozwala nam na podejmowanie się najbardziej skomplikowanych spraw z zakresu obsługi prawnej: szpitali, przychodni, placówek medycznych, lekarzy, dentystów, stomatologów, farmaceutów, apteki. Dochodzimy odszkodowania za błąd medyczny szpitala, lekarza, wypadek, złamanie, zarażenia wirusem lub bakte

http://medyczne-prawo.pl/