Kategoria: Prawo pracy

od 1 do 9 z 9

Adwokat dla mężczyzn Gdańsk, Sopot Joanna DaczyńskaAdwokat Joanna Daczyńska specjalizuje się w innowacyjnym reprezentowaniu mężczyzn w sprawach rodzinnych i majątkowych. Kancelaria Adwokacka Joanny Daczyńskiej w Gdańsku.

Kancelaria świadczy innowacyjną pomoc prawną dla mężczyzn z zakresu prawa rodzinnego i majątkowego, w szczególności w sprawach, których przedmiotem jest:

rozwód
podział majątku wspólnego małż

https://adwokatdlamezczyzn.pl/Biuro rachunkowo - księgowe GETPROFITFirmowa księgowość może nieraz sprawiać sporo kłopotów przedsiębiorcom, którzy nie mają głowy do finansów. Trudno nawet wymagać od każdego biznesmena, aby posiadał fachową wiedzę odnośnie chociażby tego jaki program do księgowości firmy powinien wybrać, czy też jak wygląda skala podatkowa. Dodatkowo nie każdą firmę, szczególnie na początkowym etapie stać na to, aby na

https://getprofit.plKancelaria Notarialna WrocławKancelaria Notarialna Wrocław zaprasza zarówno osoby prywatne jak i firmy - sporządza akty notarialne, przygotuje umowy przedwstępne, oświadczenia o poddaniu się egzekucji. Bogata oferta, kompleksowa obsługa prawna, notarialna dla każdego. Odwiedź stronę www jaką prowadzi Kancelaria Notarialna Wrocław, woj. dolnośląskie - poznaj szczegóły i specjalizacje!

http://notariusz-wroclaw.plKancelaria prawna WarszawaKancelaria prawna Warszawa zaprasza do skorzystania z oferty. Teren działania Kancelarii Prawnej “Wspólnicy” to woj. mazowieckie i inne miasta w Polsce, a zakres jej działalności dotyczy prawa upadłościowego, restrukturyzacji pozasądowej, wycen nieruchomości a takze audytów firm. Doświadczeni doradcy prawni, prawnicy, adwokaci i radcy prawni zapraszają do współpracy zarówno firmy

http://wmkn.plAdwokat w PoznaniuOlga Wawrzynkiewicz - Jabłońska, adwokat w Poznaniu, to specjalista oferujący kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa medycznego i prawa związanego z nieruchomościami. Adwokat w Poznaniu prowadzi Kancelarię obsługującą podmioty gospodarcze i firmy z okolicznych miast na terenie woj. wielkopolskiego.

http://adwokat-wawrzynkiewicz.plKancelaria adwokacka BGB - ŁódźKancelaria prawna świadczy usługi m.in. w zakresie prawa karnego, cywilnego, opiekuńczego i rodzinnego. Zapewnia profesjonalną obronę przed sądem, organami administracyjnymi, a także organami ścigania. Zajmuje się, prawem pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawem spadkowym, w szczególności: przyjęcie lub odrzucenie spadku, ogłoszenie testamentu, itp.
Kancelaria świadczy usług

http://kancelariabgb.pl/Adwokat Łódź Adwokat Zgierz - Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk.Adwokat Piotr Sęk świadczy usługi zarówno na rzecz osób indywidualnych jak też i dla podmiotów gospodarczych (przedsiębiorstw). Kancelaria świadczy szeroko rozumianą pomoc prawną m.in. w zakresie prawa karnego - reprezentacja Klienta w sprawach karnych (obrońca, oskarżyciel posiłkowy, • udział w posiedzeniach aresztowych, udział w przesłuchaniach przed policją oraz prokuratore

http://www.adwokat-sekpiotr.pl/