Kategoria: Edukacja

od 1 do 10 z 29 »

Kurs prawa jazdy BKurs prawa jazdy B Łódź w auto szkole Pałgan to doskonały wybór w całym województwie. Pracują dla nas najlepsi instruktorzy, których wiedza i doświadczenie z powodzeniem jest wykorzystywana przez naszych kursantów. Przyszli kierowcy dobrze sobie radzą na ulicach dużych miast, ponieważ podczas szkolenia analizujemy dużo nietypowych sytuacji. Po naszym szkoleniu kierowca kończący k

https://palgan.plAnglomax - Korepetycje Z Języka Angielskiego MogilnoAnglomax to szkoła językowa, która prowadzi liczne zajęcia, kursy, a także korepetycje z języka angielskiego. W tej szkole możesz zapisać się na naukę każdego poziomu znajomości języka, dlatego jest to idealne miejsce dla każdej osoby, niezależnie od poziomu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy.

http://www.anglomax.pl/Sopocka Szkoła MontessoriMetoda Montessori inwestuje we wszechstronny rozwój dziecka. Sopocka Szkoła Montessori składa się z trzech etapów kształcenia: żłobek, przedszkole i szkoła podstawowa. Na każdym z nich na pierwszym miejscu stawiane są potrzeby dziecka.

https://www.sopotmontessori.com/Arwis - nauka jazdy WarszawaNauka jazdy w szkole Arwis to pewność fachowego przygotowania do odpowiedzialnej roli kierowcy. Zarówno część teoretyczna, jak również praktyczna są opracowywane w sposób rzetelny, aby przygotować kursantów do egzaminu państwowego.

https://www.arwis.waw.pl/Toruński Żłobek Przystanek BobaskaWyjątkowy żłobek na mapie Torunia, który wyróżnia się kreatywnymi zajęciami dla dzieci. Jeżeli chcesz, aby Twoje dziecko uczyło się w żłobku języków, rytmiki i plastyki, zapisz swoją pociechę do naszej toruńskiej placówki już dziś!

https://www.przystanekbobaska.plNuty od Darka - serwis z nutami na pianino i gitaręSklep internetowy o nazwie Nuty od Darka to ogromny serwis z materiałami do piosenek - zarówno polskich jak i zagranicznych utworów. Dostępne materiały są w formie: nut (także nuty literowe), tabulatur jak i akordów. Produkty są do zakupu w niewielkich cenach. Możecie nabyć zarówno nuty w fomracie PDF oraz multimedialne pliki MIDI oraz pliki w formacie MUSESCORE - czyli nuty do edycji.

https://www.nutyoddarka.plZabawki GdyniaFirmowe zabawki Gdynia kupisz w hurtowni i u importera w Trójmieście, woj. pomorskie. Poznaj ofertę importera - zajrzyj na stronę www i skorzystaj z okazji kupując artykuły szkolne, artykuły dekoracyjne, artykuły papiernicze i zabawki dla dzieci polskie i zagraniczne w hurtowych cenach. Zabawki Gdynia najlepszej jakości - kup je w Trójmieście.

http://www.hurtownia-internetowa.plKursy Ochrony, Szkoła Ochrony w SkierniewicachOrganizujemy kursy kwalifikacyjne i inne szkolenia dla pracowników ochrony.
Chcesz zostać pracownikiem ochrony z uprawnieniami? Dobrze trafiłeś , w swojej ofercie mamy kurs kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej, kursy doskonalące, szkolenia na imprezy masowe, kurs na pozwolenie na broń na okaziciela.
Po zakończeniu kursu wydajemy stosowne zaświadczenia i świadectwa.
Uz

https://www.kursochrony.plSzkolenia dla kelnerów, kurs kelner WarszawaW ofercie H&R System znajdziesz szkolenia dla kelnerów, kurs kelner Warszawa, szkolenia na managera restauracji, a także inne profesjonalne szkolenia gastronomiczne. Szkolenia dla kelnerów, kurs kelner Warszawa - z branży HoReCa - oferowane przez H&R System to gwarancja zadowolenia - zapisując się na kurs masz pewność, że otrzymasz przydatne rozwiązania oraz materiały szkoleniowe.

http://hr-system.plNajelpsze przedszkole w Gnieźnie - Mistrzowie ZabawyPrywatne przedszkole dla dzieci z autyzmem w Gnieźnie to miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie czuło się bezpiecznie. Zadbaj o jego najlepszy rozwój pod okiem dobrych terapeutów. U nas szanse są wyrównane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przedszkola.

http://www.przedszkolegniezno.pl/