Kategoria: Muzyka

od 1 do 4 z 4

Nuty od Darka - serwis z nutami na pianino i gitaręSklep internetowy o nazwie Nuty od Darka to ogromny serwis z materiałami do piosenek - zarówno polskich jak i zagranicznych utworów. Dostępne materiały są w formie: nut (także nuty literowe), tabulatur jak i akordów. Produkty są do zakupu w niewielkich cenach. Możecie nabyć zarówno nuty w fomracie PDF oraz multimedialne pliki MIDI oraz pliki w formacie MUSESCORE - czyli nuty do edycji.

https://www.nutyoddarka.plMusic Lessons by DarekDzięki witrynie Music Lessons by Darek możesz wyszukać nuty za free na takie instrumenty jak: fortepian i gitara. Poza tymi materiałami muzycznymi możesz poznajdywać tutoriale w postaci wideo, np. poradniki na piano (Synthesia), na gitarę (Taby), a także rozmaite informacje z działu edukacji-muzycznej.

https://www.musiclessonsbydarek.plSety 2016Witaj. Jeżeli szukasz najnowszych setów z klubów z twojego miasta to wejdź na naszą stronę. Znajdziesz tam najnowsze nagrania z najpopularniejszych klubów z całej Polski. To wszystko czeka na ciebie za darmo. Wejdź słuchaj i pobieraj to na co masz tylko ochotę. Zapraszamy

http://nuteczki.com/muzyka/sety/sety-2016Zespół weselnySzukasz profesjonalnego zespołu weselnego na swoje przyjęcie weselne ?
Odwiedź stronę internetową zespołu weselnego Haliśka Band i zobacz czego możesz oczekiwać na swoim weselu.
Zespół weselny Haliśka Band gwarantuje starannie dobrane utwory z zakresu wielu dekad, utwory polskie i zagraniczne, prowadzenie wesela z humorem i kulturą, a także wykonanie utworów na wysokim poziomi

http://haliskaband.republika.pl